My Favorite Movies
| spygirl2's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Casino Royale (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Lake House (2006, PG) |
|
|
| 3 |
Somewhere in Time (1980, PG) |
|
|
| 4 |
My Fair Lady (1964, G) |
|
|
| 5 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 6 |
Just My Luck (2006, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Devil Wears Prada (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Daredevil, Vol. 1: Guardian Devil (2003, Unrated) |
|
|
| 9 |
Two For the Money (2005, R) |
|
|
| 10 |
Beauty and the Beast (1991, G) |
|
|
| 11 |
Casper (1995) (1995, PG) |
|
|
| 12 |
Happy Feet (2006, PG) |
|


