My Favorite Movies
| sshaji1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Kal Ho Naa Ho (2003, Unrated) |
|
|
| 2 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 3 |
A Walk to Remember (2002, PG) |
|
|
| 4 |
Kabhi Khushi Kabhie Gham (2001, PG) |
|
|
| 5 |
Chalte Chalte (2003, Unrated) |
|
|
| 6 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 7 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 8 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
|
| 9 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
|
| 10 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 11 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
About a Boy (2002, PG-13) |
|



