My Favorite Movies
| Staceluvschocolate's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
50 First Dates (2004, PG-13) |
|
|
| 5 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Dragonfly (2002, PG-13) |
|
|
| 7 |
King Kong (2005) (2005, PG-13) |
|
|
| 8 |
Dude, Where's My Car? (2000, PG-13) |
|
|
| 9 |
Green Day - Bullet in a Bible (2005, Unrated) |
|
|
| 10 |
Flight of the Phoenix (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 12 |
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (1988, PG) |
|
|
| 13 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
|
| 14 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|


