My Favorite Movies


  staceyannlobbanmacka's Rating My Rating
1
Top Gun (1986,  PG)
2
Blue Crush (2002,  PG-13)
3
8 Mile (2002,  R)
4
The Day After Tomorrow (2004,  PG-13)
5
A Walk to Remember (2002,  PG)
6
Titanic (1997,  PG-13)
7
There's Something About Mary (1998,  R)
8
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
9
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
10
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
11
Alvin And The Chipmunks: The Squeakquel (,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments