My Favorite Movies
| StaceyLeigh08's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Saw (2004, R) |
|
|
| 5 |
Saw II (2005, R) |
|
|
| 6 |
Saw III (2006, R) |
|
|
| 7 |
Saw IV (2007, R) |
|
|
| 8 |
High School Musical (2006, Unrated) |
|
|
| 9 |
High School Musical 2 (2007, Unrated) |
|
|
| 10 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
Transformers (2007, PG-13) |
|


