My Favorite Movies


  Stacy140703875's Rating My Rating
1
Spanglish (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Run Lola Run (Lola rennt) (1998,  R)
Click to Rate
3
The King Is Alive (2000,  R)
Click to Rate
4
Love Actually (2003,  R)
Click to Rate
5
Beautiful Girls (1996,  R)
Click to Rate
6
Runaway Bride (1999,  PG)
Click to Rate
7
Memento (2000,  R)
Click to Rate
8
Wedding Crashers (2005,  R)
Click to Rate
9
Straight Into Darkness (2005,  R)
Click to Rate
10
Juno (2007,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments