My Favorite Movies
| stacy26766697's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
American Graffiti (1973, PG) |
|
| 2 |
American History X (1998, R) |
|
| 3 |
Big Fish (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Blow (2001, R) |
|
| 5 |
Dropdead Gorgeous (1999, PG-13) |
|
| 6 |
Down with Love (2003, PG-13) |
|
| 7 |
Elf (2003, PG) |
|
| 8 |
The Graduate (1967, PG) |
|
| 9 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
| 10 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
| 11 |
Never Been Kissed (1999, PG-13) |
|
| 12 |
Rebel Without a Cause (1955, PG-13) |
|
| 13 |
Sex and the City (2008, R) |
|
| 14 |
SLC Punk (1998, R) |
|
| 15 |
Super Star (2008, Unrated) |
|
| 16 |
The Sweetest Thing (2002, R) |
|
| 17 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
| 18 |
Dazed and Confused (1993, R) |
|
| 19 |
Fast Times At Ridgemont High (1982, R) |
|
| 20 |
Walk the Line (2005, PG-13) |
|
| 21 |
Superbad (2007, R) |





















