Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  starisky81's Rating My Rating
1
Brother Bear (2003,  G)
2
Brother Bear 2 (2006,  G)
3
The Clan of the Cave Bear (1986,  R)
4
Undercover Brother (2002,  PG-13)
5
O Brother, Where Art Thou? (2000,  PG-13)
6
Harry and the Hendersons (1987,  PG)
7
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
8
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
9
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
10
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
11
Alien (1979,  R)
12
Romancing the Stone (1984,  PG)
13
Along Came a Spider (2001,  R)
14
Lady in the Water (2006,  PG-13)
15
Night of the Comet (1984,  PG-13)
16
Night at the Museum (2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments