Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  starostatammy's Rating My Rating
1
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 5.0 Stars
loved it!!!
Click to Rate
2
Gladiator (2000,  R)
Gladiator 5.0 Stars
great
Click to Rate
3
Braveheart (1995,  R)
Braveheart 5.0 Stars
outstanding
Click to Rate
4
Risky Business (1983,  R)
Click to Rate
5
The Crow: City of Angels (1996,  R)
Click to Rate
6
Michael (1996,  PG)
Click to Rate
7
Star Wars (,  PG)
Click to Rate
8
The Color Purple (1985,  PG-13)
Click to Rate
9
To Kill A Mockingbird (1962,  Unrated)
Click to Rate
10
Steel Magnolias (1989,  PG)
Click to Rate
11
The In-Laws (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
13
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments