My Favorite Movies


  1. staticpulse0013
  2. Maritoni

These are my favorite movies and some movies I want to watch

  staticpulse0013's Rating My Rating
1
Jackass - The Movie (2002,  R)
2
Jackass: Number Two (2006,  R)
3
Saw (2004,  R)
4
Saw II (2005,  R)
5
Saw III (2006,  R)
6
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001,  PG-13)
7
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002,  PG-13)
8
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
9
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
10
The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
11
Dark Fury - The Chronicles of Riddick (2004,  Unrated)
12
Shark Tale (2004,  PG)
13
Lara Croft - Tomb Raider (2001,  PG-13)
14
Lara Croft Tomb Raider - The Cradle of Life (2003,  PG-13)
15
Interview with the Vampire (1994,  R)
16
King Arthur (2004,  PG-13)
17
Bend It Like Beckham (2003,  PG-13)
18
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
19
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
20
Pride and Prejudice (2005,  PG)
21
Tim Burton's Corpse Bride (2005,  PG)
22
Secret Window (2004,  PG-13)
23
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
24
Charlie and the Chocolate Factory (2005,  PG)
25
AVP - Alien Vs. Predator (2004,  PG-13)
26
The Chronicles of Narnia: The Lion, The Witch and The Wardrobe (2005,  PG)
27
Sleepy Hollow (1999,  R)
28
Happy Feet (2006,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments