My Favorite Movies


  statz's Rating My Rating
1
Red Dragon (2002,  R)
Click to Rate
2
Hannibal (2001,  R)
Click to Rate
3
The Silence of the Lambs (1991,  R)
Click to Rate
4
Stand by Me (1986,  R)
Click to Rate
5
From Dusk Till Dawn (1996,  R)
Click to Rate
6
Jarhead (2005,  R)
Click to Rate
7
Little Miss Sunshine (2006,  R)
Click to Rate
8
The Good Girl (2002,  R)
Click to Rate
9
Kill Bill: Volume 1 (2003,  R)
Click to Rate
10
Mean Girls (2004,  PG-13)
Click to Rate
11
Taking Lives (2004,  Unrated)
Click to Rate
12
Phone Booth (2003,  R)
Click to Rate
13
Murder by Numbers (2002,  R)
Click to Rate
14
The Italian Job (2003,  PG-13)
Click to Rate
15
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
Gattaca (1997,  PG-13)
Click to Rate
17
Four Rooms (1995,  R)
Click to Rate
18
Thirteen Ghosts (13 Ghosts) (2001,  R)
Click to Rate
19
Donnie Darko (2001,  R)
Donnie Darko 5.0 Stars
love it love it love it!
Click to Rate
20
The Lost Boys (1987,  R)
Click to Rate
21
Vacancy (2007,  R)
Click to Rate
22
This Is England (2007,  Unrated)
Click to Rate
23
Frailty (2002,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments