My Favorite Movies
| steamrollercarter's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Longest Yard (2005, PG-13) |
|
| 2 |
Happy Gilmore (1996, PG-13) |
|
| 3 |
Crank (2006, R) |
|
| 4 |
Hostel (2006, R) |
|
| 5 |
Barnyard (2006, PG) |
|
| 6 |
The Transporter (2002, PG-13) |
|
| 7 |
Transporter 2 (2005, PG-13) |
|
| 8 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |
|
| 9 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |












