My Favorite Movies
| stephanie72432's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Edward Scissorhands (1990, PG-13) |
|
| 2 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Secret Window (2004, PG-13) |
|
| 5 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
| 6 |
Tim Burton's Corpse Bride (2005, PG) |
|
| 7 |
Once Upon a Time in Mexico (2003, R) |
|
| 8 |
Scarface (1932, PG) |
|
| 9 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
| 10 |
Scarface (1983, R) |
|
| 11 |
How the Grinch Stole Christmas (1967, G) |
|
| 12 |
Lady in the Water (2006, PG-13) |
|
| 13 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 14 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 15 |
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006, PG-13) |














