My Favorite Movies


  StephJohnsonWePlayCr's Rating My Rating
1
Adventures in Dinosaur City (1992,  PG)
Click to Rate
2
The Big Lebowski (1998,  R)
Click to Rate
3
Clifford (1994,  PG)
Click to Rate
4
Clue (1985,  PG)
Click to Rate
5
Gleaming the Cube (1989,  PG-13)
Click to Rate
6
Drop Dead Fred (1991,  PG-13)
Click to Rate
7
A Clockwork Orange (1971,  R)
Click to Rate
8
A Night at the Roxbury (1998,  PG-13)
Click to Rate
9
Dune (1984,  PG-13)
Click to Rate
10
Easy Rider (1969,  R)
Click to Rate
11
Freddy Got Fingered (2001,  R)
Click to Rate
12
Full Metal Jacket (1987,  R)
Click to Rate
13
Haggard (2003,  R)
Click to Rate
14
Hook (1991,  PG)
Click to Rate
15
MirrorMask (2005,  PG)
Click to Rate
16
Repossessed (1990,  PG-13)
Click to Rate
17
Reservoir Dogs (1992,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments