My Favorite Movies
| Steven100592657's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Waiting (2005, R) |
|
|
| 2 |
The Strangers (2008, R) |
|
|
| 3 |
P2 (2007, R) |
|
|
| 4 |
Born Killers (2000, R) |
|
|
| 5 |
Taking Lives (2004, Unrated) |
|
|
| 6 |
Eye of the Beholder (1999, R) |
|
|
| 7 |
Double Jeopardy (1999, R) |
|
|
| 8 |
Twisted (2004, R) |
|
|
| 9 |
High Crimes (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
Set It Off (1996, R) |
|
|
| 11 |
Crank (2006, R) |
|
|
| 12 |
What Lies Beneath (2000, PG-13) |
|
|
| 13 |
Premonition (2007, PG-13) |
|
|
| 14 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
|
| 15 |
From Hell (2001, R) |
|
|
| 16 |
Resident Evil (2002, R) |
|
|
| 17 |
American Beauty (1999, R) |
|


