My Favorite Movies
| Steven80029055's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
We Are Marshall (2006, PG) |
|
| 2 |
A Simple Twist of Fate (1994, PG-13) |
|
| 3 |
Groundhog Day (1993, PG) |
|
| 4 |
Hitch (2005, PG-13) |
|
| 5 |
Mr. Smith Goes to Washington (1939, Unrated) |
|
| 6 |
The Patriot (2000, R) |
|
| 7 |
Radio (2003, PG) |
|
| 8 |
Remember the Titans (2000, PG) |
|
| 9 |
Saint Maybe (1998, Unrated) |
|
| 10 |
Our Vines Have Tender Grapes (1945, Unrated) |
|
| 11 |
Galaxy Quest (1999, PG) |
|
| 12 |
Return to Me (2000, PG) |










