My Favorite Movies


  StevieBoy08's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith
angelina jolie is so sexy in dis movie
2
300 (2007,  R)
300
good guys were supposed to win
3
Hulk (2003,  PG-13)
Hulk
can't nobody stop dis guy
4
The 40 Year Old Virgin (2005,  R)
The 40 Year Old Virgin
funniest movie evah!
5
The Benchwarmers (2006,  PG-13)
6
Shaun of the Dead (2004,  R)
7
Adam Sandler's Eight Crazy Nights (2002,  PG-13)
8
Click (2006,  PG-13)
9
Big Daddy (1999,  PG-13)
10
Along Came Polly (2004,  PG-13)
Along Came Polly
funny as heck
11
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
12
Jay and Silent Bob Strike Back (2001,  R)
13
Anger Management (2003,  PG-13)
14
Napoleon Dynamite (2004,  PG)
15
The Last Dragon (1985,  PG-13)
The Last Dragon
my favoritest black karate movie
16
Ghost (1990,  R)
Ghost
:(
17
Radio (2003,  PG)
Radio
you have to be really good an actor to be radio
18
Stay Alive (2006,  PG-13)
19
The Rundown (Welcome to the Jungle) (2003,  PG-13)
20
Final Destination 3 (2006,  R)
Final Destination 3
dat couldn't have been me, i would have killed myself
21
Doom (2005,  R)
22
Unleashed (Danny the Dog) (2005,  R)
23
Constantine (2005,  R)
24
Dawn of the Dead (2004,  R)
Dawn of the Dead
the best undead movie besides resident evil
25
Cursed (2004,  PG-13)
26
Batman Begins (2005,  PG-13)
Batman Begins
batman sucked to me until i saw the movie
27
The Five Heartbeats (1991,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments