My Favorite Movies


  stoneheatherr's Rating My Rating
1
The Departed (2006,  R)
2
Half Baked (1998,  R)
3
Dead Man on Campus (1998,  R)
4
My Cousin Vinny (1992,  R)
5
Ladybugs (1992,  PG-13)
6
Southie (1998,  R)
7
Hoodwinked (2005,  PG)
8
Overboard (1987,  PG)
9
The Family Stone (2005,  PG-13)
10
Ransom (1996,  R)
11
The Big Hit (1998,  R)
12
Tombstone (1993,  R)
13
Erin Brockovich (2000,  R)
14
My Best Friend's Wedding (1997,  PG-13)
15
Maid of Honor (2006,  PG)
16
The Wedding Date (2005,  PG-13)
17
Pretty Woman (1990,  R)
18
The Secret Life of Bees (2008,  PG-13)
19
Radio Flyer (1992,  PG-13)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments