My Favorite Movies
| stormieb's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Dhoom 2 (Dhoom:2) (2006, Unrated) |
|
|
| 2 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
A Cinderella Story (2004, PG) |
|
|
| 5 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
War of the Worlds (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
Night at the Museum (2006, PG) |
|
|
| 9 |
Van Helsing (2004, PG-13) |
|
|
| 10 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
|
| 11 |
Miss Congeniality (2000, PG-13) |
|
|
| 12 |
Cheaper by the Dozen (2003, PG) |
|
|
| 13 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|
|
| 14 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|


