My Favorite Movies
| stormyday774's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Underworld (2003, R) |
|
|
| 2 |
Underworld: Evolution (2006, R) |
|
|
| 3 |
Blade - Trinity (2004, R) |
|
|
| 4 |
The Crow (1994, R) |
|
|
| 5 |
The Fox and the Hound (1981, G) |
|
|
| 6 |
Final Destination (2000, R) |
|
|
| 7 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
|
| 8 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
|
| 9 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 10 |
Big Momma's House (2000, PG-13) |
|
|
| 11 |
Lady in the Water (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Dark Water (2002, PG-13) |
|
|
| 13 |
Not Another Teen Movie (2001, R) |
|
|
| 14 |
Date Movie (2006, PG-13) |
|
|
| 15 |
How the Grinch Stole Christmas (2000, PG) |
|
|
| 16 |
Without A Paddle (2004, PG-13) |
|
|
| 17 |
Accepted (2006, PG-13) |
|
|
| 18 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
|
| 19 |
Napoleon Dynamite (2004, PG) |
|
|
| 20 |
License to Wed (2007, PG-13) |
|


