My Favorite Movies
| STR33TGL0W30575629's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Big Daddy (1999, PG-13) |
|
|
| 2 |
Mr. Deeds (2002, PG-13) |
|
|
| 3 |
Exit Wounds (2001, R) |
|
|
| 4 |
Cradle 2 the Grave (2003, R) |
|
|
| 5 |
Blade (1998, R) |
|
|
| 6 |
Blade 2 (, Unrated) |
|
|
| 7 |
Hard Time (1998, Unrated) |
|
|
| 8 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 9 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 10 |
8 Mile (2002, R) |
|
|
| 11 |
Little Nicky (2000, PG-13) |
|
|
| 12 |
Friday Night Lights (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
Friday (1995, R) |
|
|
| 14 |
Next Friday (2000, R) |
|
|
| 15 |
Friday After Next (2002, R) |
|
|
| 16 |
Wedding Crashers (2005, R) |
|
|
| 17 |
Fight Club (1999, R) |
|
|
| 18 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
|
| 19 |
Old School (2003, R) |
|
|
| 20 |
Eurotrip (2003, R) |
|
|
| 21 |
Road Trip (2000, R) |
|


