My Favorite Movies


  StrawberriesGurl's Rating My Rating
1
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Bring It On: All or Nothing
I don't think u could like a movie more
2
She's the Man (2006,  PG-13)
She's the Man
It was good
3
White Chicks (2004,  PG-13)
White Chicks
Heck yes
4
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest
OOOO Orlando Bloom
5
Shallow Hal (2001,  PG-13)
Shallow Hal
If uhaven't seen it u haave to
6
Ever After - A Cinderella Story (1998,  PG-13)
Ever After - A Cinderella Story
This movie is amazing
7
Pride and Prejudice (2005,  PG)
Pride and Prejudice
I great movie for Girls and some Guys
8
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003,  PG-13)
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl
The Second one is better the third one sucks but this one is ok
9
The Notebook (2004,  PG-13)
The Notebook
The Best Love Story Ever!!!
10
Take the Lead (2006,  PG-13)
Take the Lead
It was so good
11
Into the Blue (2005,  PG-13)
Into the Blue
This is an awsome movie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12
Hairspray (2007,  PG)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments