My Favorite Movies
| strumps1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Firestarter (1984, R) |
|
|
| 2 |
X-Men: The Last Stand (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
Doom (2005, R) |
|
|
| 4 |
Problem Child (1990, PG) |
|
|
| 5 |
Problem Child 2 (1991, PG-13) |
|
|
| 6 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 8 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 9 |
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001, PG) |
|
|
| 10 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 11 |
Resident Evil - Apocalypse (2004, R) |
|
|
| 12 |
Resident Evil (2002, R) |
|
|
| 13 |
Village of the Damned (1960, Unrated) |
|


