My Favorite Movies
| stryke54799279's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Slackers (2002, R) |
|
|
| 2 |
Jay and Silent Bob Strike Back (2001, R) |
|
|
| 3 |
Rolling Kansas (2004, R) |
|
|
| 4 |
Silent Hill (2006, R) |
|
|
| 5 |
The Village (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Ice Age (2002, PG) |
|
|
| 7 |
Super Troopers (2001, R) |
|
|
| 8 |
Coming to America (1988, R) |
|
|
| 9 |
Golden Boy (1939, Unrated) |
|
|
| 10 |
The Blues Brothers (1980, R) |
|


