My Favorite Movies


  stsav's Rating My Rating
1
Christine (1983,  R)
2
Eaten Alive (Mangiati vivi!) (1980,  Unrated)
3
Cannibal Ferox (1997,  R)
4
House of 1000 Corpses (2003,  R)
5
The Evil Dead (1981,  NC-17)
6
28 Days Later (2003,  R)
7
El Laberinto del Fauno (Pan's Labyrinth) (2006,  R)
8
Zombie Holocaust (1982,  R)
9
Brain Dead (1989,  R)
10
The Butcher (2008,  Unrated)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments