My Favorite Movies
| sugarcakes's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Romeo + Juliet (1996, PG-13) |
|
|
| 2 |
The Day After Tomorrow (2004, PG-13) |
|
|
| 3 |
Ladder 49 (2004, PG-13) |
|
|
| 4 |
I Know What You Did Last Summer (1997, R) |
|
|
| 5 |
Open Season (2006, PG) |
|
|
| 6 |
Scooby-Doo 2 - Monsters Unleashed (2004, PG) |
|
|
| 7 |
The Spongebob Squarepants Movie (2004, PG) |
|
|
| 8 |
Titanic (1997, PG-13) |
|
|
| 9 |
House of Wax (1953) (1953, PG) |
|
|
| 10 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
|
| 11 |
The Marine (2006, PG-13) |
|
|
| 12 |
Raise Your Voice (2004, PG) |
|
|
| 13 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|


