My Favorite Movies
| SugarCoatedRush's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Pride and Prejudice (2005, PG) |
|
|
| 2 |
Disturbia (2007, PG-13) |
|
|
| 3 |
Juno (2007, PG-13) |
|
|
| 4 |
Transformers (2007, PG-13) |
|
|
| 5 |
Hairspray (2007) (2007, PG) |
|
|
| 6 |
The Perfect Man (2005, PG) |
|
|
| 7 |
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007, R) |
|
|
| 8 |
Atonement (2007, R) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
27 Dresses (2007, PG-13) |
|
|
| 11 |
Laberinto del fauno, El, (Pan's Labyrinth) (2006, R) |
|
|
| 12 |
The Dark Knight (2008, PG-13) |
|
|
| 13 |
Camp Rock (2008, Unrated) |
|
|
| 14 |
Another Cinderella Story (2008, PG) |
|


