My Favorite Movies


  Anyakus's Rating My Rating
1
A Cinderella Story (2004,  PG)
A Cinderella Story 5.0 Stars
rocs
Click to Rate
2
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
3
Raise Your Voice (2004,  PG)
Raise Your Voice 5.0 Stars
this film was soo adorable
Click to Rate
4
A.I. Artificial Intelligence (2001,  PG-13)
Click to Rate
5
Bring It On (2000,  PG-13)
Bring It On 4.5 Stars
tru teenage film
Click to Rate
6
She's All That (1999,  PG-13)
Click to Rate
7
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 5.0 Stars
A Classic
Click to Rate
8
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
E.T. - The Extra-Terrestrial 5.0 Stars
every one luvs i
Click to Rate
9
School of Rock (2003,  PG-13)
School of Rock 5.0 Stars
Jack Blacks a genious
Click to Rate
10
Charlie's Angels - Full Throttle (2003,  PG-13)
Click to Rate
11
Little Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
Not Another Teen Movie (2001,  R)
Click to Rate
13
Romeo + Juliet (1996,  PG-13)
Click to Rate
14
Ever After - A Cinderella Story (1998,  PG-13)
Click to Rate
15
Cinderella II - Dreams Come True (2001,  G)
Click to Rate
16
Cinderella (1950,  G)
Click to Rate
17
Cinderella III: A Twist in Time (2006,  G)
Click to Rate
18
Teen Wolf (1985,  PG)
Click to Rate
19
Garfield: A Tail of Two Kitties (2006,  PG)
Click to Rate
20
A Christmas Carol: The Musical (2005,  G)
Click to Rate
21
Bring It On: All or Nothing (2006,  PG-13)
Click to Rate
22
All I Want for Christmas (1991,  G)
Click to Rate
23
All Dogs Go To Heaven (1989,  G)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments