Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  summerbugg's Rating My Rating
1
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
2
Dirty Dancing (1987,  PG-13)
Click to Rate
3
Pretty Woman (1990,  R)
Click to Rate
4
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
5
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
6
Surfer, Dude (2008,  R)
Click to Rate
7
The Wedding Planner (2001,  PG-13)
Click to Rate
8
Fool's Gold (Fools Gold) (2008,  PG-13)
Click to Rate
9
Remember the Titans (2000,  PG)
Click to Rate
10
Driving Miss Daisy (1989,  PG)
Click to Rate
11
The Bucket List (2007,  PG-13)
Click to Rate
12
The Green Mile (1999,  R)
Click to Rate
13
The Fox and the Hound (1981,  G)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments