My Favorite Movies
| summerluver94's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Guardian (2006, PG-13) |
|
|
| 2 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 3 |
School of Rock (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Spider-Man (2002, PG-13) |
|
|
| 5 |
Spider-Man 2 (2004, PG-13) |
|
|
| 6 |
Spider-Man 3 (2007, PG-13) |
|
|
| 7 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
|
| 8 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Outsiders (1983, PG) |
|
|
| 13 |
Step Up (2006, PG-13) |
|
|
| 14 |
Coach Carter (2005, PG-13) |
|
|
| 15 |
The Breakfast Club (1985, R) |
|


