My Favorite Movies


  sunami74's Rating My Rating
1
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
2
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
3
Sleepers (1996,  R)
Click to Rate
4
Braveheart (1995,  R)
Click to Rate
5
The Ring (2002,  PG-13)
Click to Rate
6
Sleepy Hollow (1999,  R)
Click to Rate
7
The Sea Inside (Mar Adentro) (The Sea Within) (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
9
Titanic (1997,  PG-13)
Click to Rate
10
The Shining (1980,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments