My Favorite Movies


  supernatural13795's Rating My Rating
1
The Simpsons Movie (2007,  PG-13)
Click to Rate
2
Futurama: Bender's Big Score (2007,  Unrated)
Click to Rate
3
Wild Hogs (2007,  PG-13)
Click to Rate
4
The Wild (2006,  G)
Click to Rate
5
WWE Armageddon (2006) (,  Unrated)
Click to Rate
6
WWE - Eve of Destruction (,  Unrated)
Click to Rate
7
WWE: D-Generation-X (,  Unrated)
Click to Rate
8
WWE: The Rise & Fall of ECW (,  Unrated)
Click to Rate
9
Grunt! The Wrestling Movie (1985,  R)
Click to Rate
10
D2: The Mighty Ducks (1994,  PG)
Click to Rate
11
The Butterfly Effect 2 (2006,  R)
Click to Rate
12
Spider-Man Strikes Back (Spiderman: The Deadly Dust) (1978,  Unrated)
Click to Rate
13
Superman (1978,  PG)
Click to Rate
14
Superman Returns (2006,  PG-13)
Click to Rate
15
Superman II (1981,  PG)
Click to Rate
16
Superman III (1983,  PG)
Click to Rate
17
Superman IV - The Quest for Peace (1987,  PG)
Click to Rate
18
Superman: Doomsday (2007,  PG-13)
Click to Rate
19
Batman (1989,  PG-13)
Click to Rate
20
The Batman (An Evening with Batman and Robin) (1943,  Unrated)
Click to Rate
21
Batman Begins (2005,  PG-13)
Click to Rate
22
Batman - Mask of the Phantasm (1993,  PG)
Click to Rate
23
Batman Returns (1992,  PG-13)
Click to Rate
24
Batman & Robin (1997,  PG-13)
Click to Rate
25
Batman Forever (1995,  PG-13)
Click to Rate
26
Batman: The Movie (1966,  PG)
Click to Rate
27
Batman & Mr. Freeze - SubZero (1998,  Unrated)
Click to Rate
28
Scooby Doo Meets Batman (,  Unrated)
Click to Rate
29
The Fast and the Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
30
The Fast and the Furious: Tokyo Drift (2006,  PG-13)
Click to Rate
31
2 Fast 2 Furious (2003,  PG-13)
Click to Rate
32
Harry Potter and the Sorcerer's Stone (Harry Potter and the Philosopher's Stone) (2001,  PG)
Click to Rate
33
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005,  PG-13)
Click to Rate
34
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
Click to Rate
35
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002,  PG)
Click to Rate
36
Harry Potter and the Half-Blood Prince (2009,  Unrated)
Click to Rate
37
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
Click to Rate
38
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (,  Unrated)
Click to Rate
39
The Incredibles (2004,  PG)
Click to Rate
40
WrestleMania 2000 (WWF Wrestlemania XVI) (,  Unrated)
Click to Rate
41
WrestleMania 22 (,  Unrated)
Click to Rate
42
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
43
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Click to Rate
44
Rush Hour 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
45
Ned Kelly (2004,  R)
Click to Rate
46
When Worlds Collide (1951,  G)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments