My Favorite Movies
Give list a short description
| superstarnana's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie (2000, R) |
|
| 2 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
| 3 |
Saw II (2005, R) |
|
| 4 |
White Chicks (2004, PG-13) |
|
| 5 |
The Incredibles (2004, PG) |
|
| 6 |
Finding Nemo (2003, G) |
|
| 7 |
Charlie and the Chocolate Factory (2005, PG) |
|
| 8 |
King Kong (2005, PG-13) |
|
| 9 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 10 |
2 Fast 2 Furious (2003, PG-13) |
|
| 11 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
| 12 |
Hairspray (2007, PG) |












