My Favorite Movies


  suzelizabeth's Rating My Rating
1
Pride and Prejudice (,  Unrated)
Click to Rate
2
Catch Me If You Can (2002,  PG-13)
Click to Rate
3
Bobby (2006,  R)
Click to Rate
4
Snatch. (2001,  R)
Click to Rate
5
Girl, Interrupted (1999,  R)
Click to Rate
6
Léon (The Professional) (1994,  R)
Click to Rate
7
In Her Shoes (2005,  PG-13)
Click to Rate
8
Meet Joe Black (1998,  PG-13)
Click to Rate
9
Inside Man (2006,  R)
Click to Rate
10
The Blues Brothers (1980,  R)
Click to Rate
11
The Shawshank Redemption (1994,  R)
Click to Rate
12
Phone Booth (2003,  R)
Click to Rate
13
Merlin (1998,  PG)
Click to Rate
14
Best Men (1998,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments