My Favorite Movies


  sweetbabyjayne's Rating My Rating
1
The Devil's Advocate (1997,  R)
Click to Rate
2
Ghost Rider (2007,  PG-13)
Click to Rate
3
White Noise (2005,  PG-13)
Click to Rate
4
Elektra (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Beetlejuice (1988,  PG)
Click to Rate
6
The Mummy (1999,  PG-13)
Click to Rate
7
The Nightmare Before Christmas (The Nightmare Before Christmas in Disney Digital 3-D) (1993,  PG)
Click to Rate
8
The Matrix Revolutions (2003,  R)
Click to Rate
9
Free Willy (1993,  PG)
Click to Rate
10
The Matrix Reloaded (2003,  R)
Click to Rate
11
Lady and the Tramp (1955,  G)
Click to Rate
12
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
13
Forrest Gump (1994,  PG-13)
Click to Rate
14
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
Click to Rate
15
I, Robot (2004,  PG-13)
Click to Rate
16
Fantastic Four (2005,  PG-13)
Click to Rate
17
Ghostbusters (1984,  PG)
Click to Rate
18
Twister (1996,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments