Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  1. SweetCandy20
  2. Sweet Candy

Give list a short description

  SweetCandy20's Rating My Rating
1
When a Man Loves a Woman (1994,  R)
When a Man Loves a Woman 4.5 Stars
so close to the heart
Click to Rate
2
Mr. Wrong (1996,  PG-13)
Click to Rate
3
Rush Hour (1998,  PG-13)
Click to Rate
4
Rush Hour 2 (2001,  PG-13)
Click to Rate
5
Autumn in New York (2000,  PG-13)
Click to Rate
6
Cheaper by the Dozen 2 (2005,  PG)
Click to Rate
7
Meet The Fockers (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
National Security (2003,  PG-13)
Click to Rate
9
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Click to Rate
10
Alfie (1966,  PG)
Click to Rate
11
Alfie (2004,  R)
Click to Rate
12
How to Lose a Guy in 10 Days (2003,  PG-13)
Click to Rate
13
Nothing to Lose (1997,  R)
Click to Rate
14
I Spy (2002,  PG-13)
Click to Rate
15
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate
16
Gladiator (2000,  R)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments