My Favorite Movies
| sweetem214's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
|
| 2 |
Shrek (2001, PG) |
|
|
| 3 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
|
| 4 |
The Parent Trap (1998, PG) |
|
|
| 5 |
Music and Lyrics (2006, PG-13) |
|
|
| 6 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
|
| 7 |
She's the Man (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
The Lord of the Rings (1978) (1978, PG) |
|
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 11 |
Sahara (2005, PG-13) |
|
|
| 12 |
Madagascar (2005, PG) |
|
|
| 13 |
The Legend of Zorro (2005, PG) |
|
|
| 14 |
The Mask of Zorro (1998, PG-13) |
|
|
| 15 |
National Treasure (2004, PG) |
|
|
| 16 |
The Blues Brothers (1980, R) |
|


