My Favorite Movies


  sweetkandacelife88's Rating My Rating
1
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007,  PG-13)
2
Saw (2004,  R)
3
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004,  PG)
4
Missing in Action (1984,  R)
5
Looney Tunes: Back in Action (2003,  PG)
6
The Underground Comedy Movie (1999,  R)
7
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
8
The Exorcist III (1990,  R)
The Exorcist III
i screamed and screamed
9
Mission: Impossible III (2006,  PG-13)
10
Thunder in Paradise III (1995,  PG-13)
11
Phantasm III: Lord of the Dead (1994,  R)
12
Mr. Vampire 3 (1987,  Unrated)
13
Scooby-Doo and the Legend of the Vampire (2003,  Unrated)
14
Vampire Hunter D (Banpaia hantâ D) (1985,  Unrated)
15
Vampire in Brooklyn (1995,  R)
16
Blood - The Last Vampire (2001,  Unrated)
17
Mark of the Vampire (1935,  G)
18
The Vampire (1957,  PG)
19
The Vampire Lovers (1970,  R)
20
The Longest Yard (2005,  PG-13)
21
Barnyard (2006,  PG)
22
The Wicked Witch Project (1999,  Unrated)
23
The Amityville Horror (2005,  R)
24
Snoop Dogg's Hood of Horror (2007,  R)
Snoop Dogg's Hood of Horror
wicked
25
Horror of the Blood Monsters (Creatures of the Red Planet) (1970,  Unrated)
26
Horror Hotel (1961,  PG-13)
Horror Hotel
boss
27
Shrek the Third (Shrek 3) (2007,  PG)
Shrek the Third (Shrek 3)
i like i it

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments