My Favorite Movies


  sweetsasy's Rating My Rating
1
Mr. & Mrs. Smith (2005,  PG-13)
Mr. & Mrs. Smith 5.0 Stars
i loooooooooooveeeeee you brad pitt
Click to Rate
2
Troy (2004,  R)
Troy 5.0 Stars
i loooooove brad pitt
Click to Rate
3
Ocean's Eleven (2001,  PG-13)
Ocean's Eleven 5.0 Stars
i love you braaaaad
Click to Rate
4
Ocean's Twelve (2004,  PG-13)
Ocean's Twelve 5.0 Stars
i loveeeeeee brad bitt
Click to Rate
5
Fight Club (1999,  R)
Click to Rate
6
Spider-Man (2002,  PG-13)
Spider-Man 5.0 Stars
i love you toby maguire
Click to Rate
7
Spider-Man 2 (2004,  PG-13)
Click to Rate
8
Spider-Man 3 (2007,  PG-13)
Click to Rate
9
Pirates of the Caribbean: At Worlds End (2007,  PG-13)
Click to Rate
10
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
Blood Diamond (2006,  R)
Click to Rate
12
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace (1999,  PG)
Star Wars: Episode I - The Phantom Menace 5.0 Stars
i looooove
Click to Rate
13
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones (2002,  PG)
Star Wars: Episode II - Attack of the Clones 5.0 Stars
i looooooooove hayden christesen
Click to Rate
14
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith (2005,  PG-13)
Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith 5.0 Stars
i love you hayden christesen
Click to Rate
15
The Ring (2002,  PG-13)
The Ring 5.0 Stars
i love this movie
Click to Rate
16
300 (2007,  R)
Click to Rate
17
DOA: Dead or Alive (2006,  PG-13)
Click to Rate
18
Ocean's Thirteen (2007,  PG-13)
Ocean's Thirteen Want To See
braaaaaaaaaad pitt
Click to Rate
19
The Aviator (2004,  PG-13)
Click to Rate
20
Titanic (1997,  PG-13)
Titanic 5.0 Stars
i love you leonardo di caprio
Click to Rate
21
The Legend of Zorro (2005,  PG)
The Legend of Zorro 5.0 Stars
i love antonio banderas mmmm
Click to Rate
22
House of Wax (2005) (2005,  R)
House of Wax (2005) 5.0 Stars
brutaaaaal
Click to Rate
23
Guess Who (2005,  PG-13)
Click to Rate
24
Deep Blue Sea (1999,  R)
Click to Rate
25
The Marine (2006,  PG-13)
Click to Rate
26
Cellular (2004,  PG-13)
Click to Rate
27
London (2005,  R)
Click to Rate
28
Fantastic Four (2005,  PG-13)
Fantastic Four 5.0 Stars
i love you chris evans
Click to Rate
29
Fantastic Four: Rise of the Silver Surfer (2007,  PG)
Click to Rate
30
National Treasure (2004,  PG)
National Treasure 5.0 Stars
brutaaaaaal me encanto
Click to Rate
31
Babel (2006,  R)
Click to Rate
32
The Scorpion King (2002,  PG-13)
Click to Rate
33
Doom (2005,  R)
Doom 2.5 Stars
good
Click to Rate
34
The Mummy Returns (2001,  PG-13)
The Mummy Returns 5.0 Stars
i love you brendan fraser and the rock sexyy
Click to Rate
35
The Mummy (1999,  PG-13)
The Mummy 5.0 Stars
coooooooooool
Click to Rate
36
Dead Silence (2007,  R)
Dead Silence 5.0 Stars
la mejor pelicula
Click to Rate
37
Spirit - Stallion of the Cimarron (2002,  G)
Spirit - Stallion of the Cimarron 5.0 Stars
que lindo me encanta
Click to Rate
38
Anaconda (1997,  PG-13)
Anaconda 5.0 Stars
cool biiiiiiiiiiiiiiiig
Click to Rate
39
Just Like Heaven (2005,  PG-13)
Just Like Heaven 4.5 Stars
i love it, so romantic!!!!
Click to Rate
40
The Great Raid (2005,  R)
Click to Rate
41
Derailed (2005,  R)
Derailed 5.0 Stars
good movie
Click to Rate
42
Big Fish (2003,  PG-13)
Click to Rate
43
Mars Attacks! (1996,  PG-13)
Mars Attacks! 5.0 Stars
brutal aliens sooooooo funny
Click to Rate
44
El Mariachi (1993,  R)
Click to Rate
45
Desperado (1995,  R)
Desperado 5.0 Stars
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhh antonio i love u!!!!!!!!!!!!
Click to Rate
46
Evelyn (2002,  PG)
Evelyn 3.5 Stars
cute
Click to Rate
47
Shopgirl (2005,  R)
Shopgirl 5.0 Stars
it was cool
Click to Rate
48
Man of the House (2005,  PG-13)
Man of the House 5.0 Stars
i like it because there was a latina only for that !!!!!!viva los latinos!!!
Click to Rate
49
Jarhead (2005,  R)
Jarhead 5.0 Stars
love it!!
Click to Rate
50
Wedding Crashers (2005,  R)
Wedding Crashers 5.0 Stars
so funny
Click to Rate
51
Herbie: Fully Loaded (2005,  G)
Herbie: Fully Loaded
i love that car!!!