My Favorite Movies
| sweetybunny1995's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Harry Potter and the Order of the Phoenix (2007, PG-13) |
|
|
| 2 |
J.K. Rowling and the Birth of Harry Potter (2004, Unrated) |
|
|
| 3 |
Harry Potter and the Goblet of Fire (2005, PG-13) |
|
|
| 4 |
Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004, PG) |
|
|
| 5 |
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002, PG) |
|
|
| 6 |
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part II (2001, Unrated) |
|
|
| 7 |
Driving Lessons (2009, Unrated) |
|
|
| 8 |
Driving Lessons (2006, PG-13) |
|
|
| 9 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Lord of the Rings (1978) (1978, PG) |
|
|
| 11 |
The Lord of the Rings - The Fellowship of the Ring (2001, PG-13) |
|
|
| 12 |
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003, PG-13) |
|


