My Favorite Movies
| syntheticcandlelight's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Inuyasha - Tenka hadou no ken (Swords of an Honorable Ruler) (2002, Unrated) |
|
| 2 |
Inuyasha - Kagami no naka no mugenjou ( The Castle Beyond the Looking Glass ) (2004, Unrated) |
|
| 3 |
Inuyasha - Toki wo koeru omoi ( Affections Touching Across Time ) (2005, Unrated) |
|
| 4 |
Inuyasha - Guren no houraijima (Fire on the Mystic Island) (2004, Unrated) |
|
| 5 |
Digimon - The Movie (2000, PG) |
|
| 6 |
Stomp the Yard (2007, PG-13) |
|
| 7 |
Family Guy Presents Stewie Griffin: The Untold Story (, Unrated) |
|
| 8 |
1408 (2007, PG-13) |
|
| 9 |
Final Destination (2000, R) |
|
| 10 |
Final Destination 2 (2003, R) |
|
| 11 |
Final Destination 3 (2006, R) |
|
| 12 |
ATL (2006, PG-13) |
|
| 13 |
Roll Bounce (2005, PG-13) |
|
| 14 |
Liar Liar (1997, PG-13) |
|
| 15 |
Grease 2 (1982, PG) |
|
| 16 |
Grease (1978, PG) |
















