My Favorite Movies
| taffmech1's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Gladiator (2000, R) |
|
| 2 |
Rush Hour 2 (2001, PG-13) |
|
| 3 |
Mr. & Mrs. Smith (2005, PG-13) |
|
| 4 |
Mission Impossible (1996, PG-13) |
|
| 5 |
Rush Hour (1998, PG-13) |
|
| 6 |
American Pie 2 (2001, R) |
|
| 7 |
The Fast and the Furious (2001, PG-13) |
|
| 8 |
Knocked Up (2007, R) |
|
| 9 |
Meet the Parents (2000, PG-13) |
|
| 10 |
300 (2007, R) |
|
| 11 |
Ocean's Thirteen (2007, PG-13) |











