My Favorite Movies


  Taileigh16841277's Rating My Rating
1
Stand by Me (1986,  R)
Click to Rate
2
The Breakfast Club (1985,  R)
Click to Rate
3
Pretty in Pink (1986,  PG-13)
Click to Rate
4
Rent (2005,  PG-13)
Click to Rate
5
Thirteen (2003,  R)
Click to Rate
6
Annie's Point (2005,  G)
Click to Rate
7
A Walk to Remember (2002,  PG)
Click to Rate
8
The Goonies (1985,  PG)
Click to Rate
9
The Other Boleyn Girl (2008,  PG-13)
Click to Rate
10
The Illusionist (2006,  PG-13)
Click to Rate
11
She's the Man (2006,  PG-13)
Click to Rate
12
Step Up (2006,  PG-13)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments