My Favorite Movies
| talk2mike1on1's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Ring of Fire - The Emile Griffith Story (2005, Unrated) |
|
|
| 2 |
Confessions of a Psycho Cat (3 Loves of a Psycho Cat) (1968, Unrated) |
|
|
| 3 |
Ring of the Nibelungs (Dark Kingdom: The Dragon King)(Sword of Xanten) (2006, PG-13) |
|
|
| 4 |
Max Havoc: Ring of Fire (2006, Unrated) |
|
|
| 5 |
The Ring (, PG) |
|
|
| 6 |
Lord of War (2005, R) |
|
|
| 7 |
The Lord of the Rings - The Two Towers (2002, PG-13) |
|
|
| 8 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
|
| 9 |
Girls Just Want to Have Fun (1985, PG) |
|
|
| 10 |
Mean Girls (2004, PG-13) |
|
|
| 11 |
Teeth (2007, R) |
|


