My Favorite Movies
| tamarahunt101's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
The Nightmare Before Christmas (2008, PG) |
|
| 2 |
Employee of the Month (2006, PG-13) |
|
| 3 |
Pirates of the Caribbean - The Curse of the Black Pearl (2003, PG-13) |
|
| 4 |
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006, PG-13) |
|
| 5 |
Shrek 2 (2004, PG) |
|
| 6 |
Blades of Glory (2007, PG-13) |
|
| 7 |
The Benchwarmers (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby (2006, PG-13) |
|
| 9 |
Final Fantasy VII - Advent Children (2006, PG-13) |
|
| 10 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
| 11 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
| 12 |
Happy Feet (2006, PG) |
|
| 13 |
Naruto Movie 2: Gekijyouban Naruto daigekitotsu! Maboroshi no chiteiiseki dattebayo! (2005, Unrated) |
|
| 14 |
Mulan (1998, G) |
|
| 15 |
Mulan II (2005, G) |
|
| 16 |
The Lion King (1994, G) |
|
| 17 |
The Lion King 1 1/2 (2004, G) |
|
| 18 |
Eragon (2006, PG) |


















