My Favorite Movies
| MsYoungMoney's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
Scary Movie (2000, R) |
|
|
| 2 |
Scary Movie 2 (2001, R) |
|
|
| 3 |
Scary Movie 3 (2003, PG-13) |
|
|
| 4 |
Scary Movie 4 (2006, PG-13) |
|
|
| 5 |
That's So Raven - Raven's House Party (, G) |
|
|
| 6 |
Beauty Shop (2005, PG-13) |
|
|
| 7 |
Little Man (2006, PG-13) |
|
|
| 8 |
Daddy's Little Girls (2007, PG-13) |
|
|
| 9 |
Are We There Yet? (2005, PG) |
|
|
| 10 |
Are We Done Yet? (2007, PG) |
|
|
| 11 |
Bringing Down The House (2003, PG-13) |
|
|
| 12 |
Taxi (2004, PG-13) |
|
|
| 13 |
Hairspray (2007) (2007, PG) |
|
|
| 14 |
Home Alone (1990, PG) |
|
|
| 15 |
Home Alone 2: Lost in New York (1992, PG) |
|
|
| 16 |
Home Alone 3 (1997, PG) |
|
|
| 17 |
Home Alone 4 (2002, Unrated) |
|
|
| 18 |
Freaky Friday (2003, PG) |
|


