My Favorite Movies
| Tammy69898187's Rating | My Rating | |
|---|---|---|
| 1 |
Chicken Little (2005, G) |
|
| 2 |
Cars (2006, G) |
|
| 3 |
The Wild (2006, G) |
|
| 4 |
Over the Hedge (2006, PG) |
|
| 5 |
Practical Magic (1998, PG-13) |
|
| 6 |
The Da Vinci Code (2006, PG-13) |
|
| 7 |
The Prestige (2006, PG-13) |
|
| 8 |
Pitch Black (2000, R) |
|
| 9 |
The Chronicles of Riddick (2004, Unrated) |
|
| 10 |
Necessary Roughness (1991, PG-13) |
|
| 11 |
Lord of Illusions (1995, R) |
|
| 12 |
Written in Blood (2002, R) |












