Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tansyangeni's Rating My Rating
1
The Crow (1994,  R)
Click to Rate
2
The NeverEnding Story (1984,  PG)
Click to Rate
3
Harry and the Hendersons (1987,  PG)
Click to Rate
4
The Dark Crystal (1982,  PG)
Click to Rate
5
Romeo + Juliet (1996,  PG-13)
Click to Rate
6
Edward Scissorhands (1990,  PG-13)
Click to Rate
7
E.T. - The Extra-Terrestrial (1982,  PG)
Click to Rate
8
The Notebook (2004,  PG-13)
Click to Rate
9
Ace Ventura: Pet Detective (1994,  PG-13)
Click to Rate
10
Austin Powers in Goldmember (2002,  PG-13)
Click to Rate
11
Bruce Almighty (2003,  PG-13)
Click to Rate
12
The Matrix (1999,  R)
Click to Rate
13
Only the Strong (1993,  PG-13)
Click to Rate
14
Return of the Dragon (The Way of the Dragon) (1972,  R)
Click to Rate
15
Edge of Fury (2000,  Unrated)
Click to Rate

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments