Share this List


Share this link by email, IM, or post it anywhere

My Favorite Movies


  tarciziocarbone's Rating My Rating
1
Constantine (2005,  R)
2
Saving Private Ryan (1998,  R)
3
Gladiator (2000,  R)
4
The Lord of the Rings - The Return of the King (2003,  PG-13)
5
Black Hawk Down (2001,  R)
6
The Matrix (1999,  R)
7
Aliens (1986,  R)
8
Seven (Se7en) (1995,  R)
9
Fight Club (1999,  R)
10
Pulp Fiction (1994,  R)
11
Heat (1995,  R)
12
The Rock (1996,  R)
13
Armageddon (1998,  PG-13)
14
Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006,  PG-13)
15
The Insider (1999,  R)
16
The Devil's Advocate (1997,  R)

Comments (0)


Post a comment

Recent Comments