My Favorite Movies
| tatertot79's Rating | My Rating | ||
|---|---|---|---|
| 1 |
The Notebook (2004, PG-13) |
|
|
| 2 |
Pretty Woman (1990, R) |
|
|
| 3 |
Finding Forrester (2000, PG-13) |
|
|
| 4 |
Mona Lisa Smile (2003, PG-13) |
|
|
| 5 |
Uptown Girls (2003, PG-13) |
|
|
| 6 |
10 Things I Hate About You (1999, PG-13) |
|
|
| 7 |
A Knight's Tale (2001, PG-13) |
|
|
| 8 |
Medicine Man (1992, PG-13) |
|
|
| 9 |
Dragonheart (1996, PG-13) |
|
|
| 10 |
The Green Mile (1999, R) |
|
|
| 11 |
Stepmom (1998, PG-13) |
|
|
| 12 |
Dying Young (1991, R) |
|
|
| 13 |
The League of Extraordinary Gentlemen (2003, PG-13) |
|
|
| 14 |
The Bucket List (2007, PG-13) |
|
|
| 15 |
Blue Collar Comedy Tour: The Movie (2003, PG-13) |
|
|
| 16 |
Blue Collar Comedy Tour: One for the Road (2006, Unrated) |
|
|
| 17 |
The Sons of Katie Elder (1965, Unrated) |
|


